سورت سنگ

تکنولوژی هوشمند برای تولید سنگ با کیفیت برتر

دستگاه سورت سنگ آیوایک گزینه هوشمند برای بهبود کیفیت تولید در کارخانجات سنگ است. این دستگاه فرآیند سورت سنگ‌ها را با توجه به نیازهای خاص هر کارخانه به صورت خودکار و با دقت بالا انجام می‌دهد. 

سورت سنگ آیوا

دستگاه سورت سنگ

سنگ‌های با سایز زیر یک متر غالباً نیاز به سورت بر اساس رنگ زمینه دارند. این عملیات عمدتاً توسط کارگران انجام می‌شود اما به دلیل متغیر بودن رنگ سنگ‌ها در طول شبانه روز و خستگی چشمی کارگران، ممکن است ناخواسته خطاهایی رخ دهد. 

دستگاه سورت سنگ آیوا

بهره برداری از هوش مصنوعی با استفاده از سورت سنگ آیوا

با استفاده از سورت سنگ آیوا، شما می‌توانید از هوش مصنوعی بهره‌برداری کنید که برای هر نوع سنگ تولیدی در کارخانه خود سفارشی‌سازی شده است. این فناوری به کارخانه‌ها امکان می‌دهد تا تولید محصولات با کیفیت بالا و با رنگ‌بندی دقیق‌تر را انجام دهند.

برای ایجاد هوش مصنوعی مناسب برای هر نوع سنگ، یک بازه وسیع از سنگ‌ها عکس‌برداری می‌شوند. سپس بر اساس نیازهای خاص کارخانه، تعداد سورت‌های رنگی تعیین می‌شود

سورت سنگ آیوا

از سورت سنگ آیوا برای بهبود کیفیت دسته‌بندی سنگ‌ها در کارخانجات تولید سنگ استفاده می‌شود. این تکنولوژی به کاهش خطاهای رایج در سورت کردن سنگ‌ها بوسیله کارگران کمک می‌کند و در نتیجه کیفیت کلی محصولات کارخانه را افزایش می‌دهد

استفاده از دستگاه سورت سنگ آیوا می‌تواند هزینه‌های نیروی انسانی و زمان مورد نیاز برای سورت کردن سنگ‌ها را کاهش دهد. این تکنولوژی از سلامت کارگران نیز محافظت می‌کند با کاهش خستگی چشمی و حذف نیاز به دسته‌بندی دستی سنگ‌ها. 

دستگاه سورتینگ سنگ آیوا

برای کشف بیشتر از ویژگی‌های سورت سنگ آیوا، به صفحه اسکنر سنگ آیوا مراجعه کنید. تمامی امکانات این دستگاه برای دستگاه سورت سنگ نیز قابل استفاده است. به یاد داشته باشید، سورت سنگ آیوا می‌تواند محصولات کارخانه‌ی شما را به یک مرحله جدید ارتقا دهد، با افزایش کیفیت و کاهش هزینه‌ها. پیوستن به این تکنولوژی هوشمند و بهبودی برای کارخانه‌ی شما، تنها یک کلیک فاصله دارد

خدمات آیوا​

عکس استاندارد

اسکن سنگ‌ها با رنگ واقعی با استفاده از دوربین کالیبره شده و شرایط استاندارد نور

هوش مصنوعی

سورت طیف رنگی سنگ‌ها و اندازه‌گیری ابعاد آن با استفاده از هوش مصنوعی

گالری

مشاهده‌ی سنگ‌های تولیدی در گالری آیوا برای نمایش به مشتریان

انبارداری آنلاین

مدیریت و دسته‌بندی تولیدات کارخانه با استفاده از کدگذاری یکتا روی سنگ‌ها و پالت‌ها

کنترل آنلاین

مشاهده و مدیریت تولیدات کارخانه در پورتال آیوا

ارسال عکس

ارسال عکس باکیفیت از پالت‌ها و سنگ‌های داخل آن به مشتریان

عکس استاندارد

در دستگاه اسکنر آیوا برای عکس برداری، از دوربین های کالیبر شده استفاده شده که باعث می شود عکس سنگ با رنگ واقعی آن در شرایط استاندارد کاملا برابر باشد.
با توجه به اینکه احتمال تغییر شرایط نور دستگاه در دراز مدت وجود دارد، اسکنر در ابتدای روز وضعیت نور دستگاه را چک می کند تا در صورت نیاز نسبت به تغییر ال-ای-دی ها اقدام گردد. بدین صورت اسکنر آیوا همیشه رنگ واقعی سنگ را اسکن می کند و اگر یک سنگ توسط دو اسکنر آیوا اسکن شود، عکس آن ها کاملا یکسان خواهد بود.

Standard
|

Standard —

هوش مصنوعی

سنگ های تولیدی کارخانه با سایز زیر یک متر به علت تغییرات رنگ در اسلب ها، نیاز به دسته بندی و سورت شدن بر اساس رنگ دارند که معمولا در کارخانه ها توسط کارگران انجام می شود. این روند به علت تغییر رنگ سنگ ها در طول روز به علت جابجایی خورشید، خستگی چشم کارگران و دلایل دیگر معمولا با خطا همراه می باشد.
دستگاه آیوا با استفاده از هوش مصنوعی که مخصوص سنگ های هر کارخانه ساخته می شود کار سورت کردن را با دقت بسیار بالا انجام می دهد و عدد سورت آن بر روی سنگ چاپ می شود که به راحتی قابل دسته بندی است. هوش مصنوعی آیوا قابلیت سورت کردن تمامی رنگ ها را در صورت سفارش کارخانه دارد.

انبار داری آنلاین

روند انبار داری در پورتال آیوا از ثبت کوپ های سنگ ورودی به کارخانه آغاز می شود. با ثبت کوپ ها، می توان وضعیت هر کوپ در خط تولید و همینطور سنگ های اسکن شده مربوط به آن کوپ را پیگیری کرد.
پس از اسکن شدن سنگ و ارسال آن به پورتال آیوا، یک بارکد یکتا برای سنگ چاپ می شود. برای پیگیری کردن وضعیت سنگ های اسکن شده در کارخانه، پس از ثبت اطلاعات پالت, برای آن نیز یک بارکد یکتا چاپ می شود که روی پالت چسبانده می شود. بدین صورت پس از چیده شدن سنگ های اسکن شده در پالت های ثبت شده در پورتال با اسکن کردن بارکد های آن، توسط بارکد اسکنر دستگاه، عکس هر سنگ به پالت مربوط به خود منتقل می شود.
با ثبت اطلاعات کوپ های سنگ، پالت ها و سنگ های تولید شده در پورتال آیوا دسترسی کامل به اطلاعات انبار کوپ ها و پالت سنگ ها برای مدیران کارخانه وجود دارد.

کنترل آنلاین

دستگاه اسکنر آیوا همیشه آنلاین است و عکس سنگ ها را به همراه اطلاعات جمع آوری شده اعم از سایز، سایز تجاری، سورت(در صورت سورت شدن)، ضخامت، اطلاعات بارکد و سایر اطلاعات را به پورتال آیوا ارسال می کند. پس از قرار گرفتن سنگ ها در پالت هایی که در پورتال ثبت شده اند و اسکن کردن بارکد آن ها توسط بارکد اسکنر دستگاه و ارسال اطلاعات به سرور، سنگ های اسکن شده به تفکیک پالت ها قابل مشاهده است. در هر پالت اطلاعات نوع سنگ، رنگ، طرح، کیفیت، ضخامت، ابعاد سنگ، مساحت کل پالت نمایش داده می شود.
پورتال آیوا ابزار سودمندی را برای مدیران کارخانه ها فراهم کرده است تا بتوانند روند تولید و فروش کارخانه ی خود را مدیریت کنند. در پورتال آیوا می توان از تولیدات کارخانه در بازه های زمانی مختلف و انواع سنگ ها گزارشات مفیدی را تهیه کرد.
شایان ذکر است که بخش عمده ی سرمایه گذاری آیوا بر روی پورتال بوده و قابلیت های جذابی به زودی به آن اضافه می شود.