شرکت آیوا تولید کننده دستگاه اسکنر، سورت و مدیریت آنلاین محصولات تولیدی با استفاده از هوش مصنوعی

نمونه عکس‌ها

مشاهده‌ی سنگ‌های تولیدی در گالری آیوا برای نمایش به مشتریان

مدیریت تولید سنگ از لحظه ورود
کوپ به کارخانه

ابتدا اطلاعات تمامی کوپ‌های ورودی به کارخانه
در پورتال آیوا ثبت می‌شود.

اسکن سنگ‌ها و ارسال عکس به
پورتال آیوا

اسکنر آیوا عکس‌های با رنگ واقعی سنگ در شرایط استاندارد را برای مدیریت بیشتر به پورتال آیوا ارسال می‌کند.

چاپ بارکد یکتا برای سنگ‌های
اسکن شده

پس از اسکن شدن، به منظور پیگیری و مدیریت سنگ‌ها، برای هر سنگ اسکن شده یک بارکد یکتا چاپ می‌شود.

دسته بندی پالت ها

با اسکن کردن بارکد سنگ‌های موجود در پالت و اسکن بارکد یکتای چاپ شده برای پالت، سنگ‌های داخل هر پالت قابل پیگیری هستند.

مدیریت تولیدات در پورتال آیوا

پس از آپلود عکس سنگ‌های داخل هر پالت، تولیدات روزانه‌ی کارخانه در پورتال آیوا قابل مشاهده و مدیریت می‌باشد.

خدمات شرکت آیوا

عکس استاندارد

اسکن سنگ‌ها با رنگ واقعی با استفاده از دوربین کالیبره شده و شرایط استاندارد نور

هوش مصنوعی

سورت طیف رنگی سنگ‌ها و اندازه‌گیری ابعاد آن با استفاده از هوش مصنوعی

گالری

مشاهده‌ی سنگ‌های تولیدی در گالری آیوا برای نمایش به مشتریان

انبارداری آنلاین

مدیریت و دسته‌بندی تولیدات کارخانه با استفاده از کدگذاری یکتا روی سنگ‌ها و پالت‌ها

کنترل آنلاین

مشاهده و مدیریت تولیدات کارخانه در پورتال آیوا

ارسال عکس

ارسال عکس باکیفیت از پالت‌ها و سنگ‌های داخل آن به مشتریان

انبار داری آنلاین

روند انبار داری در پورتال آیوا از ثبت کوپ های سنگ ورودی به کارخانه آغاز می شود. با ثبت کوپ ها، می توان وضعیت هر کوپ در خط تولید و همینطور سنگ های اسکن شده مربوط به آن کوپ را پیگیری کرد.
پس از اسکن شدن سنگ و ارسال آن به پورتال آیوا، یک بارکد یکتا برای سنگ چاپ می شود. برای پیگیری کردن وضعیت سنگ های اسکن شده در کارخانه، پس از ثبت اطلاعات پالت, برای آن نیز یک بارکد یکتا چاپ می شود که روی پالت چسبانده می شود. بدین صورت پس از چیده شدن سنگ های اسکن شده در پالت های ثبت شده در پورتال با اسکن کردن بارکد های آن، توسط بارکد اسکنر دستگاه، عکس هر سنگ به پالت مربوط به خود منتقل می شود.
با ثبت اطلاعات کوپ های سنگ، پالت ها و سنگ های تولید شده در پورتال آیوا دسترسی کامل به اطلاعات انبار کوپ ها و پالت سنگ ها برای مدیران کارخانه وجود دارد.

عکس استاندارد

در دستگاه اسکنر آیوا برای عکس برداری، از دوربین های کالیبر شده استفاده شده که باعث می شود عکس سنگ با رنگ واقعی آن در شرایط استاندارد کاملا برابر باشد.
با توجه به اینکه احتمال تغییر شرایط نور دستگاه در دراز مدت وجود دارد، اسکنر در ابتدای روز وضعیت نور دستگاه را چک می کند تا در صورت نیاز نسبت به تغییر ال-ای-دی ها اقدام گردد. بدین صورت اسکنر آیوا همیشه رنگ واقعی سنگ را اسکن می کند و اگر یک سنگ توسط دو اسکنر آیوا اسکن شود، عکس آن ها کاملا یکسان خواهد بود.

Standard
|

Standard —

هوش مصنوعی

سنگ های تولیدی کارخانه با سایز زیر یک متر به علت تغییرات رنگ در اسلب ها، نیاز به دسته بندی و سورت شدن بر اساس رنگ دارند که معمولا در کارخانه ها توسط کارگران انجام می شود. این روند به علت تغییر رنگ سنگ ها در طول روز به علت جابجایی خورشید، خستگی چشم کارگران و دلایل دیگر معمولا با خطا همراه می باشد.
دستگاه آیوا با استفاده از هوش مصنوعی که مخصوص سنگ های هر کارخانه ساخته می شود کار سورت کردن را با دقت بسیار بالا انجام می دهد و عدد سورت آن بر روی سنگ چاپ می شود که به راحتی قابل دسته بندی است. هوش مصنوعی آیوا قابلیت سورت کردن تمامی رنگ ها را در صورت سفارش کارخانه دارد.

کنترل آنلاین

دستگاه اسکنر آیوا همیشه آنلاین است و عکس سنگ ها را به همراه اطلاعات جمع آوری شده اعم از سایز، سایز تجاری، سورت(در صورت سورت شدن)، ضخامت، اطلاعات بارکد و سایر اطلاعات را به پورتال آیوا ارسال می کند. پس از قرار گرفتن سنگ ها در پالت هایی که در پورتال ثبت شده اند و اسکن کردن بارکد آن ها توسط بارکد اسکنر دستگاه و ارسال اطلاعات به سرور، سنگ های اسکن شده به تفکیک پالت ها قابل مشاهده است. در هر پالت اطلاعات نوع سنگ، رنگ، طرح، کیفیت، ضخامت، ابعاد سنگ، مساحت کل پالت نمایش داده می شود.
پورتال آیوا ابزار سودمندی را برای مدیران کارخانه ها فراهم کرده است تا بتوانند روند تولید و فروش کارخانه ی خود را مدیریت کنند. در پورتال آیوا می توان از تولیدات کارخانه در بازه های زمانی مختلف و انواع سنگ ها گزارشات مفیدی را تهیه کرد.
شایان ذکر است که بخش عمده ی سرمایه گذاری آیوا بر روی پورتال بوده و قابلیت های جذابی به زودی به آن اضافه می شود.

گالری

مدیران کارخانه ها می توانند عکس پالت های سنگ خود را در گالری آیوا به کاربران نمایش دهند. در گالری آیوا برای هر کارخانه که دستگاه اسکنر آیوا را خریداری کرده، یک صفحه وجود دارد که همه پالت هایی که مدیر برای نمایش انتخاب کرده، برای مشاهده ی کاربران وجود دارد.
گالری آیوا به زودی رو نمایی می گردد.