سنگ ساختمان یکی از مهمترین عناصر در ساخت ساختمان

سنگ ها یکی از مهمترین عناصر در ساخت ساختمان

شرکت آیوا تولید کننده دستگاه اسکنر سنگ و مدیریت آنلاین محصولات تولیدی با استفاده از هوش مصنوعی شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کند :

سنگ ساختمانی یکی از مهمترین عناصری است که در طراحی و ساخت ساختمان‌ها بکار می رود. این نوع سنگ با ویژگی‌های خاصی که دارد، به نحوی طراحی شده است که می‌تواند در هر نوع ساختمانی بکار رود. همچنین با توجه به ظاهر زیبا و جذابی که دارد، سنگ های ساختمانی به راحتی می‌تواند توجه هر کسی را به سمت خود جلب کند.

استفاده از سنگ های ساختمانی

در حال حاضر، بسیاری از معماران و مشاوران ساختمانی از انواع مختلف سنگ ساختمانی برای جلب توجه مشتریان خود استفاده می‌کنند. همچنین، این نوع سنگ در دکوراسیون داخلی نیز کاربرد فراوانی دارد و می‌تواند به راحتی با سبک هر منزل و یا محیط داخلی دیگری که قرار است در آن استفاده شود، سازگاری پیدا کند.

نقش سنگ ها در دکوراسیون ساختمان

با توجه به جذابیتی که سنگ ها به نما و دکوراسیون داخلی ساختمان ها می دهند باعث شده تا استفاده از آنها افزایش چشم گیری داشته باشد و به یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین در بین مشتریان تبدیل شود.

با توجه به توانایی این نوع سنگ برای ایجاد زیبایی و جذابیت در هر محیطی، استفاده از انواع سنگ ساختمان به محبوبیت خود ادامه خواهد داد

 

عکس استاندارد

در دستگاه اسکنر آیوا برای عکس برداری، از دوربین های کالیبر شده استفاده شده که باعث می شود عکس سنگ با رنگ واقعی آن در شرایط استاندارد کاملا برابر باشد.
با توجه به اینکه احتمال تغییر شرایط نور دستگاه در دراز مدت وجود دارد، اسکنر در ابتدای روز وضعیت نور دستگاه را چک می کند تا در صورت نیاز نسبت به تغییر ال-ای-دی ها اقدام گردد. بدین صورت اسکنر آیوا همیشه رنگ واقعی سنگ را اسکن می کند و اگر یک سنگ توسط دو اسکنر آیوا اسکن شود، عکس آن ها کاملا یکسان خواهد بود.

Standard
|

Standard —

هوش مصنوعی

سنگ های تولیدی کارخانه با سایز زیر یک متر به علت تغییرات رنگ در اسلب ها، نیاز به دسته بندی و سورت شدن بر اساس رنگ دارند که معمولا در کارخانه ها توسط کارگران انجام می شود. این روند به علت تغییر رنگ سنگ ها در طول روز به علت جابجایی خورشید، خستگی چشم کارگران و دلایل دیگر معمولا با خطا همراه می باشد.
دستگاه آیوا با استفاده از هوش مصنوعی که مخصوص سنگ های هر کارخانه ساخته می شود کار سورت کردن را با دقت بسیار بالا انجام می دهد و عدد سورت آن بر روی سنگ چاپ می شود که به راحتی قابل دسته بندی است. هوش مصنوعی آیوا قابلیت سورت کردن تمامی رنگ ها را در صورت سفارش کارخانه دارد.