اسکنر سنگ آیوا

در دنیای پیچیده و رقابتی صنعت سنگ، هر لحظه و هر جزئیات می‌تواند مهم باشد. با آیوا، ما راه حلی هوشمند و تکنولوژیک برای این مسائل ارائه داده‌ایم. اسکنر سنگ آیوا، محصولی است که با استفاده از تکنولوژی هوشمند، گام بزرگی در راستای ارتقاء کیفیت و بهره‌وری کارخانه‌های سنگ برداشته است.

اسکنر سنگ

تکنولوژی عکس‌برداری پیشرفته دستگاه اسکنر سنگ

  اسکنر سنگ آیوا با استفاده از تکنولوژی عکس‌برداری پیشرفته، به شما امکان می‌دهد که به بهترین شکل از سنگ‌های تولیدی خود عکس بگیرید. این تصاویر با کیفیت بی‌نظیر و دقت بالایی همراه هستند و رنگ واقعی سنگ در شرایط استاندارد را نشان می‌دهند

اسلب سنگ آیوا

سخت‌افزار قدرتمند و قابلیت کنترل آسان

برخلاف سیستم‌های سنتی که ممکن است دشوار به کار باشند، اسکنر سنگ آیوا با استفاده از سخت‌افزار قدرتمند، توانایی عملکرد بی‌نقص را دارد. اسکنر سنگ آیوا با استفاده از سنسورهای دقیق و با بهره‌گیری از تاچ پنل 17 اینچی با کیفیت بالا و دوربین حرفه‌ای به‌همراه لنز ZEISS، به شما این امکان را می‌دهد که خروجی دستگاه را به سادگی ببینید و عملیات مختلف را انجام دهید. 

سخت‌افزار قدرتمند آیوا

بخش سوم: اتصال به اینترنت و پورتال آیوا

اسکنر سنگ آیوا با داشتن اتصال به اینترنت، امکان دسترسی به پورتال آیوا را فراهم می‌کند. این پورتال به شما امکان می‌دهد که از راه دور به تمام عکس‌ها و اطلاعات سنگ‌ها دسترسی داشته باشید و نیازی به حضور در محل نیست. 

اتصال به اینترنت و پورتال آیوا
اتصال به پورتال آیوا

بخش چهارم: بروزرسانی‌ و پشتیبانی فنی اسکنر سنگ

برای اطمینان از عملکرد بی‌نقص اسکنر، تیم فنی آیوا همیشه در حال توسعه و بروزرسانی‌های محصول است. تمام این بروزرسانی‌ها به سادگی و به صورت آنلاین بر روی دستگاه‌های قبلی نیز قابل اعمال هستند. 

دستگاه اسلب سنگ آیوا

با این همه، اسکنر سنگ آیوا یک انتخاب هوشمند و قدرتمند برای کسب‌وکار شما است.
با استفاده از این دستگاه، شما می‌توانید به کیفیت و بهره‌وری بالاتری برسید. 

کلمات کلیدی: اسکنر سنگ، آیوا، کیفیت، بهره‌وری، هوشمند

خدمات آیوا

عکس استاندارد

اسکن سنگ‌ها با رنگ واقعی با استفاده از دوربین کالیبره شده و شرایط استاندارد نور

هوش مصنوعی

سورت طیف رنگی سنگ‌ها و اندازه‌گیری ابعاد آن با استفاده از هوش مصنوعی

گالری

مشاهده‌ی سنگ‌های تولیدی در گالری آیوا برای نمایش به مشتریان

انبارداری آنلاین

مدیریت و دسته‌بندی تولیدات کارخانه با استفاده از کدگذاری یکتا روی سنگ‌ها و پالت‌ها

کنترل آنلاین

مشاهده و مدیریت تولیدات کارخانه در پورتال آیوا

ارسال عکس

ارسال عکس باکیفیت از پالت‌ها و سنگ‌های داخل آن به مشتریان

عکس استاندارد

در دستگاه اسکنر آیوا برای عکس برداری، از دوربین های کالیبر شده استفاده شده که باعث می شود عکس سنگ با رنگ واقعی آن در شرایط استاندارد کاملا برابر باشد.
با توجه به اینکه احتمال تغییر شرایط نور دستگاه در دراز مدت وجود دارد، اسکنر در ابتدای روز وضعیت نور دستگاه را چک می کند تا در صورت نیاز نسبت به تغییر ال-ای-دی ها اقدام گردد. بدین صورت اسکنر آیوا همیشه رنگ واقعی سنگ را اسکن می کند و اگر یک سنگ توسط دو اسکنر آیوا اسکن شود، عکس آن ها کاملا یکسان خواهد بود.

Standard
|

Standard —

هوش مصنوعی

سنگ های تولیدی کارخانه با سایز زیر یک متر به علت تغییرات رنگ در اسلب ها، نیاز به دسته بندی و سورت شدن بر اساس رنگ دارند که معمولا در کارخانه ها توسط کارگران انجام می شود. این روند به علت تغییر رنگ سنگ ها در طول روز به علت جابجایی خورشید، خستگی چشم کارگران و دلایل دیگر معمولا با خطا همراه می باشد.
دستگاه آیوا با استفاده از هوش مصنوعی که مخصوص سنگ های هر کارخانه ساخته می شود کار سورت کردن را با دقت بسیار بالا انجام می دهد و عدد سورت آن بر روی سنگ چاپ می شود که به راحتی قابل دسته بندی است. هوش مصنوعی آیوا قابلیت سورت کردن تمامی رنگ ها را در صورت سفارش کارخانه دارد.

انبار داری آنلاین

روند انبار داری در پورتال آیوا از ثبت کوپ های سنگ ورودی به کارخانه آغاز می شود. با ثبت کوپ ها، می توان وضعیت هر کوپ در خط تولید و همینطور سنگ های اسکن شده مربوط به آن کوپ را پیگیری کرد.
پس از اسکن شدن سنگ و ارسال آن به پورتال آیوا، یک بارکد یکتا برای سنگ چاپ می شود. برای پیگیری کردن وضعیت سنگ های اسکن شده در کارخانه، پس از ثبت اطلاعات پالت, برای آن نیز یک بارکد یکتا چاپ می شود که روی پالت چسبانده می شود. بدین صورت پس از چیده شدن سنگ های اسکن شده در پالت های ثبت شده در پورتال با اسکن کردن بارکد های آن، توسط بارکد اسکنر دستگاه، عکس هر سنگ به پالت مربوط به خود منتقل می شود.
با ثبت اطلاعات کوپ های سنگ، پالت ها و سنگ های تولید شده در پورتال آیوا دسترسی کامل به اطلاعات انبار کوپ ها و پالت سنگ ها برای مدیران کارخانه وجود دارد.

کنترل آنلاین

دستگاه اسکنر آیوا همیشه آنلاین است و عکس سنگ ها را به همراه اطلاعات جمع آوری شده اعم از سایز، سایز تجاری، سورت(در صورت سورت شدن)، ضخامت، اطلاعات بارکد و سایر اطلاعات را به پورتال آیوا ارسال می کند. پس از قرار گرفتن سنگ ها در پالت هایی که در پورتال ثبت شده اند و اسکن کردن بارکد آن ها توسط بارکد اسکنر دستگاه و ارسال اطلاعات به سرور، سنگ های اسکن شده به تفکیک پالت ها قابل مشاهده است. در هر پالت اطلاعات نوع سنگ، رنگ، طرح، کیفیت، ضخامت، ابعاد سنگ، مساحت کل پالت نمایش داده می شود.
پورتال آیوا ابزار سودمندی را برای مدیران کارخانه ها فراهم کرده است تا بتوانند روند تولید و فروش کارخانه ی خود را مدیریت کنند. در پورتال آیوا می توان از تولیدات کارخانه در بازه های زمانی مختلف و انواع سنگ ها گزارشات مفیدی را تهیه کرد.
شایان ذکر است که بخش عمده ی سرمایه گذاری آیوا بر روی پورتال بوده و قابلیت های جذابی به زودی به آن اضافه می شود.